| Nazwa produktu | Guma naturalna Niestandardowy gumowy błotnik typu V V500H Ekologiczna elastyczność bezpieczeństwa |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Numer modelu | DF-V500 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| uszczelka | Plastikowa torba + paleta |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Część | Zderzak dokujący |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Zastosowanie | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Materiał | Gładki NR |
|---|---|
| Nazwa produktu | Dock Ship V Type Fender 300H Dłuższa żywotność dla cumowania morskiego |
| Pakiet | Drewniane pojemniki |
| Kształt | Typ bębna V |
| Orzecznictwo | ROHS/ISO9001/ISO14001/TS16949 |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Usługa | OEM lub ODM |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Cechy | Trwałe i wytrzymałe |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Tworzywo | Wysokiej jakości NR |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zderzak dokujący |
| Nazwa produktu | Dock Buffer Błotniki typu H300 D PIANC Standardowy bufor cumowniczy z naturalnej gumy |
|---|---|
| Numer modelu | DF-DH300 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| rozmiar | Dostosowane |
| Funkcjonować | Amortyzacja |
| Nazwa produktu | Odporne na ciepło błotniki typu D PIANC2002 Czarna guma do ochrony bufora dokowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Jakość | Wysoki poziom |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Usługa | OEM lub ODM |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |