| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Aplikacja | Port |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Cechy | Wysoka zdolność pochłaniania energii |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Odporny kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Funkcja | Doskonała stabilność pozioma |
| Cechy | Łatwa instalacja i konserwacja |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokowydajna guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Zalety | Dostosowana, oryginalna fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Długość | 1 ~ 12m |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wytrzymała guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Wodoodporny elastyczny łuk gumowy błotnik DF-ARF600H V Typ Marine Fixed Rubber |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Rodzaj | Typ łuku V |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Nazwa produktu | Silindryczne systemy żeglarskie żeglarskie żeglarze dokujące żeglarze i żeglarze łodzi żeglarskie |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Gęstość | Jako wymagane |
|---|---|
| Kształt | V kształt |
| Szerokość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| MOQ | 1 |