| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Tworzywo | Nbr |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Ciśnienie | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Nazwa produktu | Marine Dock Square Gumowe błotniki Wysoka absorpcja energii Pier Dock Statek do cumowania |
|---|---|
| Część | Zderzak, Dok |
| Aplikacja | Dok, Port |
| Funkcjonować | Ochrona |
| Wzrost | 150-600 mm |
| Nazwa produktu | ISO17357 i PIANC2002 Standardowe błotniki Yokohama 3,3 * 6,5 M CTN Typ 50kPa |
|---|---|
| Materiał | NR najwyższego poziomu |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | CCS ABS LR BV TUV ISO |
| Nazwa produktu | Nadmuchiwane pływające pneumatyczne Yokohama Rubber Fender Statki Używane łodzie rybackie |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Wyroby hydrauliczne w Japonii, Japonia i Japonia |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Słowo kluczowe | Odbojnik pneumatyczny |
| kolor | Czarny, czerwony, niebieski, zielony itp |
| Ciśnienie robocze | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | Dostosowane gumowe błotniki stożkowe NR Materials Safety Molding 600H Anti Collision |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Kształt | Typ stożka |
| Wzrost | 500H-2000H |
| Temperatura | -40°C-120°C |
| Nazwa produktu | OEM Service Cone Gumowe błotniki Niestandardowe formowanie Heavy Duty Anti Aging Fender |
|---|---|
| Materiał | Naturalna guma przeciw starzeniu |
| Numer modelu | DF-CRF1000 |
| Kolor | czarny |
| Stosowanie | Przemysłowy amortyzator do cumowania |
| Nazwa produktu | Elastyczny pływający błotnik piankowy Materiał Eva wypełniony pianką błotnik do jachtu |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |