| Nazwa produktu | Gumowy łuk gumowy NBR / NR Gumowy błotnik 1000H Dostosowany zderzak odporny na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Normalna |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe gumowe błotniki stożkowe 1800H Dock Ochrona zderzaka łodzi Odporność na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Numer modelu | DF-C1800H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| uszczelka | Pakowanie gołe, pakowanie ramek, pakowanie palet |
| Nazwa produktu | 50kPa Gumowy błotnik Yokohama Boczny gumowy błotnik łodzi do statku i doku |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Ciśnienie początkowe | 0,05 MPa / 0,08 MPa |
| Nazwa produktu | Pływający Fender Piany Podwodna Fender Eva Piana Fender Łódka |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Płynący Fender Piany Lekkie Piany Poduszek Fender Nadmuchany Foam Dock Guard |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik piankowy 2x4 m z siatką łańcuchową 70 kg/m3 Gęstość Polimocznik o grubości 19 mm |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik piankowy Eva z wysokimi parametrami użytkowymi i certyfikatem ISO |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Słowo kluczowe | Ceny gumowych błotników |
| Cechy | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| technologii | Formowanie ekstruzyjne |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |