| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Aplikacja | Port |
| Logo | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Dozwolone OEM | Tak |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Tworzywo | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Wyroby z gumy stożkowej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Siła reakcji | 52KN-5750KN |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Numer modelu | HM-CMF58 |
| Pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Tworzywo | Guma naturalna na najwyższym poziomie |
| Ciśnienie | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Numer modelu | HM-CMF60 |
| Standardowy | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Włókna |
|---|---|
| Rodzaj | Włókna |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Wnioski | Terminal portowy |
| Wielkość | niestandardowe |