| Cechy | Dobra elastyczność i zginanie |
|---|---|
| Rodzaj | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Profesjonalny kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Elastyczność | Dobrze. |
|---|---|
| Próbka | zgodnie z prośbą |
| Kategoria | Włókno z gumy |
| twardość | ≤82 Shore'a A |
| Pojemność | 10T-40T |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Opakowanie | Plastikowa torba + paleta |
| Nazwa produktu | Dok pneumatyczny gumowy błotnik do cumowania łodzi z łańcuchem i oponą |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| długość | 500mm-12000mm |
| Nazwa produktu | PU Foam Filled Fender Floating Buoyant Pneumatic Protection Vessel Dock |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, skóra poliuretanowa |
| Rodzaj | pływający błotnik |
| Część | Piankowe błotniki |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Cechy | Doskonała odporność na uderzenia |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Pływający Fender Piany Strażnicy Morskiej Piany Łodzi Fender Marynarki Poduszki Piany wypełnione Fen |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Norma bezpieczeństwa | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Zastosowanie | Statek na statek, dok |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Ciśnienie | 50Kpa, 80Kpa |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Specyfikacje Błotniki Yokohama STS Dock Floating CTN Type |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Standard | ISO9001, ISO17357 |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |