| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | dostosowane |
| Twardość | 30-90 Brzeg |
| Kolor | Czarny, szary, dostosowany |
| Nazwa handlowa | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Nazwa produktu | Słupki cumownicze |
| Zastosowanie | Statek; Łódź |
| Użycie | Zabezpieczenie statku |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie natryskowe |
| Nazwa produktu | Certyfikowane przez PIANC2002 cylindryczne błotniki morskie Heavy Duty Rubber D800 Berthing |
|---|---|
| Materiał | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Zakres twardości | 20°-90° brzeg A |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka okładzinowa, łańcuch itp |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie PIANC2002 Dane techniczne Dozwolone przez OEM dokowanie i cumowanie |
|---|---|
| Materiał | Wysokowydajny NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C500 |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Wydłużenie | ≥300% |
| pakiet | Paleta, rolka |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 3,0 mm-30 mm |
| Standard | DIN, ASTM, JIS, GB itp. |
| Termin płatności | T/T, akredytywy, Paypal |
| Ciśnienie robocze | 15-21 barów |