| Materiał | Kauczuk naturalny, SS400 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Nazwa produktu | Błotniki stożkowe 1800H PIANC Standardowe czarne gumowe zderzaki dokujące Marine |
| Kolor | czarny |
| Cechy | Wysoka wartość E/RH |
| Nazwa produktu | ISO17357 Dock Rubber Fender Yokohama Floating Fender CTN Type |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuch opony netto |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa lub 80Kpa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik z naturalnej gumy w kolorze czarnym Usługa OEM Ochrona przed starzeniem |
|---|---|
| Materiał | NR/NBR o wysokiej gęstości |
| Numer modelu | DF-C1700H |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Cell Rubber Fender 1250H NR Dock Ekonomiczna absorpcja wysokiej energii |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej jakości |
| Numer modelu | DF-C1250H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | 2,0 * 3,5 M Pneumatyczny błotnik ISO17357 Standardowe cumownicze pływające błotniki |
|---|---|
| Standard | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Twardość | 50±10 Shore'a A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | ISO 17357 Fender Yokohama Rubber Fender Standardy jakości powietrza Port dokujący STS |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Orzecznictwo | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez SGS Dock Yokohama Pneumatyczny gumowy błotnik do wysyłki na statek |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuchowa siatka na opony |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa lub 80 kPa |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Materiał | EVA o wysokiej gęstości |
| Numer modelu | DF-1200mm * 2000mm |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Skuteczna ochrona Cylindryczne odbojnice morskie zapewniają niezawodną ochronę linii brzegowej |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Cechy | Materiały przyjazne dla środowiska |