| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Świadectwa | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Marine Ship Dock Gumowe błotniki błotników CL800H do doków i molo |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Wzrost | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | PIANC, DNV, ABS, BV, LR |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka na twarz, łańcuch itp. |
| Numer modelu | DF-1500H |
|---|---|
| Nazwa produktu | Marine Safety Dock Cone Gumowy błotnik Hyper Omega Błotniki PIANC2002 Standard |
| Funkcja | Wysoka wartość E/RH, wodoodporność |
| Rozmiar | Dostosowane Akceptowane |
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Nazwa produktu | Ship Wharf Yokohama Pneumatyczny blok powietrzny Fender 3.3Mx6.5M Marine cumowanie |
|---|---|
| Materiał | Wysoka gęstość NR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Błotniki do łodzi podwodnych o wymiarach 2500 x 5000 mm Pionowe błotniki do łodzi nadmuchiwanych |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej klasy |
| Standardowy | ISO17357, ISO9001 |
| Wymiary | 4,5*12,0M |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Korozja | Niskie |
|---|---|
| Kształt | cylinder |
| Wydajność | Stabilny |
| Ciśnienie | Wysoki |
| Uderzenie | Wysoki |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Color | Black |
| Waga | Światło |
| Ciśnienie | 50Kpa, 80Kpa |
| Rozciągający | Wysoki |