| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Cechy | Wysokiej jakości materiały |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Opakowanie | Plastikowa torba + paleta |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | NBR |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Nazwa produktu | Dostosowane gumowe błotniki stożkowe NR Materials Safety Molding 600H Anti Collision |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Kształt | Typ stożka |
| Wzrost | 500H-2000H |
| Temperatura | -40°C-120°C |
| Nazwa produktu | Komórkowy gumowy błotnik Heavy Duty Długa żywotność Dock Marine Zderzak Stałe błotniki |
|---|---|
| Materiał | Super jakość NR/NBR |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Super Marine Cell z akcesoriami Bezpieczeństwo dokowania do cumowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1150H |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Dowolny kolor |