| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Super Marine Cell z akcesoriami Bezpieczeństwo dokowania do cumowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1150H |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Dowolny kolor |
| Nazwa produktu | Statek morski Yokohama Gumowy błotnik ISO 17357 Ochrona statku łodzi |
|---|---|
| Materiał | NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Aplikacja | Używany do statków i doków |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Statek morski Yokohama Pneumatyczny błotnik z naturalnego kauczuku z oponami i łańcuchami chroni sta |
|---|---|
| Średnica | 500 mm - 4500 mm |
| Długość | 1000 mm - 12 000 mm |
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Wyroby z gumowych komórek przemysłowych |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Wysokość | 500-3000 mm |
| Rodzaj | Typ komórki stałej |
| Nazwa produktu | Elastyczny pływający błotnik piankowy Materiał Eva wypełniony pianką błotnik do jachtu |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Elastyczność | Dobrze. |
|---|---|
| Próbka | zgodnie z prośbą |
| Kategoria | Włókno z gumy |
| twardość | ≤82 Shore'a A |
| Pojemność | 10T-40T |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| temperatury | -40 ℃ ~ 300 ℃ |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |