| Nazwa produktu | PIANC2002 Błotniki stałe typu D Błotniki z kauczuku naturalnego 500H do ochrony łodzi |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D500H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetnie |
| Nazwa produktu | Heavy Duty 500H V Type Fender Natural Rubber Dock Ochrona łodzi Bezpieczeństwo PIANC2002 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, SBR, NBR |
| Numer modelu | DF-V500 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Cechy | Doskonała amortyzacja |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wytrzymała guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Nazwa produktu | Okręt podwodny pneumatyczny typu Yokohama Fender Anti Collision Dostosowany |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowe, ogólne uzwojenie, przeciwdziałające starzeniu |
| Twardość | 60±10 Shore'a A |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Zastosowania | Ochrona statków w dokach |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | NBR 800 V Typ Gumowy błotnik Marine Safety Dock Gumowy błotnik Odporność na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary... itd. |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Materiał | Najwyższej jakości kauczuk naturalny |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |