| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Płyty gumowe stożkowe Płyty gumowe morskie Płyty gumowe cylindryczne Płyty gumowe |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | Od 2000 mm do 5000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Wyroby hydrauliczne w Japonii, Japonia i Japonia |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Słowo kluczowe | Odbojnik pneumatyczny |
| kolor | Czarny, czerwony, niebieski, zielony itp |
| Ciśnienie robocze | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | Rolety Fenders Boat Anti Collision Rolety Rubber Fender For Pontoons |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o dużej gęstości |
| Rodzaj | Błotnik koła |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Nowy projekt cylindrycznych błotników morskich Certyfikat CMF600D BV dla zderzaka łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny, szary lub zgodnie z wymaganiami |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |