| Nazwa produktu | Marine Floating Dock Rubber Fender ISO17357 Pneumatyczny błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | Najlepsza jakość NR |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Średnica | 500mm - 4500mm |
| Długość | 1000 mm - 12 000 mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | dostosowane |
| Twardość | 30-90 Brzeg |
| Kolor | Czarny, szary, dostosowany |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Długość | 1000 mm-12000 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Ciśnienie robocze | 50 kPa lub 80 kPa |
| Nazwa produktu | Duży gumowy błotnik dokujący typu W Gumowy błotnik do zderzaka holownika |
|---|---|
| Materiał | NR, NBR, EPDM, silikon, FKM itp. |
| Kolor | Czarny lub dowolny kolor |
| Rodzaj | Kształt W |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 24,1 MPA |
| Nazwa produktu | C1300H Stożkowe gumowe błotniki Naval Industrial PIANC2002 Specyfikacje dla łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| rozmiar | Dostosowane |
| Kategoria | Gumowy błotnik dokujący |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Dobra stabilność i bezpieczeństwo |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Trwała guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Dobra elastyczność i zginanie |
|---|---|
| Rodzaj | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Profesjonalny kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Wyroby z gumowego gumowego gumowego gumowego gumowego |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Cechy | Łatwa instalacja i konserwacja |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Najwyższej klasy kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |