| Nazwa produktu | Odporne na zużycie błotniki stożkowe z naturalnej gumy PIANC 2002 Standard dla koi |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary ... itp |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore'a A |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Opakowanie | Plastikowa torba + paleta |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Konserwacja | Niskie |
| Funkcja | Odbojnica |
| Zakres twardości | 20°-90° brzegu A |
| Szerokość | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Powierzchnia | Gładki |
| certyfikat | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
| Marka | OEM |
| Nazwa produktu | 4,5 * 9,0 M Pneumatyczne błotniki pływające ISO 17357 Zatwierdzony kauczuk naturalny typu CTN |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Standard | ISO9001, ISO17357 |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |
| Nazwa produktu | Ship Wharf Yokohama Pneumatyczny blok powietrzny Fender 3.3Mx6.5M Marine cumowanie |
|---|---|
| Materiał | Wysoka gęstość NR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Numer modelu | HM-CMF60 |
| Standardowy | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D. Wszechstronne i wydajne działanie zapewniające ochronę |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D400H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Środki zabezpieczające poduszkę morską, morską i oceaniczną |
|---|---|
| Materiał | Pianka zamkniętokomórkowa, poliuretan |
| Rodzaj | Pływające skrzydła |
| Część | Zderzak dokujący |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | D Rodzaj skrzyń trwałość i wszechstronność dla odporności na uderzenia |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D600H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |