| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Funkcja | Doskonała stabilność pozioma |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik ISO17357-1: 2014 STS Dock Zderzak łodzi 4,5 * 9,0 M |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |
| Nazwa produktu | NBR 800 Cone Gumowe błotniki Czarny kolor Marine Safety Dock Fender Odporny na zużycie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-CRF800H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Projekt | Rysunek celny |
| Nazwa produktu | Hollow D Rubber Fender Sekcja Boat Fender / Gumowy zderzak Ochrona doku |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D500H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Marine Dock Pneumatyczne błotniki 3,3 x 6,5 m Boat Dock Fender z oponą samolotu |
|---|---|
| Materiał | Najwyższej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Zabarwienie | Kolor czarny lub niestandardowy |
| CERTYFIKATY | ISO9001-2008 BV CCS ABS |
| Nazwa produktu | H1000 Stożkowe gumowe błotniki Guma naturalna Odporny na zużycie zderzak do cumowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Kształt | Typ stożka |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Dock Protection Cell Rubber Fender 800H Odporność na rozdarcie Super Grade Marine Boat |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | 20-90 Shore-A lub IRHD |
| próbki | Swobodnie dostarczane |
| Funkcja | Wodoodporny/odporny na promieniowanie ultrafioletowe/przeciw starzeniu |
| Nazwa produktu | Nadmuchiwane pływające pneumatyczne Yokohama Rubber Fender Statki Używane łodzie rybackie |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Statek morski Yokohama Gumowy błotnik ISO 17357 Ochrona statku łodzi |
|---|---|
| Materiał | NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Aplikacja | Używany do statków i doków |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Błotnik STB |
| kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 200mm-1000mm |