| Nazwa produktu | Płyty odwiertów z gumy komórkowej Odwierty odwiertów z holowników Odwierty odwiertów z kołków Odwier |
|---|---|
| Materiał | Wysoka gęstość NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C1700H |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| rozciąganie | ≥300% |
| Nazwa produktu | DF-ARF500H Arch Rubber Fender V Type Marine Dock Boat Dock Dostosowane |
|---|---|
| Numer modelu | DF-ARF500H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Projekt | Rysunek celny |
| Nazwa produktu | Heavy Duty 700H Arch Rubber Fender Natural Rubber Dock Ochrona łodzi Bezpieczeństwo |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, SBR, NBR |
| Numer modelu | DF-ARF700H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Dane techniczne Cell Rubber Fender C1000H Marine Dock Bumper Vessels |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Wzrost | 500-3000mm |
| Rodzaj | Naprawiono typ komórki |
| Numer modelu | DF-1500H |
|---|---|
| Nazwa produktu | Marine Safety Dock Cone Gumowy błotnik Hyper Omega Błotniki PIANC2002 Standard |
| Funkcja | Wysoka wartość E/RH, wodoodporność |
| Rozmiar | Dostosowane Akceptowane |
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Nazwa produktu | ISO 17357 Fender Yokohama Rubber Fender Standardy jakości powietrza Port dokujący STS |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Orzecznictwo | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe żeglarki rolkowe dla statków morskich PIANC2002 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Rodzaj | Wyrzutnik koła stałego |
| zainstalować | Wystawione narożniki |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Wysokowydajne gumowe błotniki łukowe NR 500H Ochrona doków w kolorze czarnym |
|---|---|
| Projekt | Rysunek celny |
| Wzrost | 200mm-1000mm |
| Długość | 1000-3500L |
| Siła reakcji | 78kN do 1015kN |
| Nazwa produktu | Super Arch Gumowy błotnik Marine SA300H Dock Zderzak Naprawiono gumowy błotnik |
|---|---|
| Numer modelu | DF-SA300H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Siła reakcji | 78kN do 1015kN |