| Nazwa produktu | PIANC2002 Dane techniczne Cell Rubber Fender C1000H Marine Dock Bumper Vessels |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Wzrost | 500-3000mm |
| Rodzaj | Naprawiono typ komórki |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Świadectwa | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Wodoodporne elastyczne stożkowe gumowe błotniki DF-CRF1200H Stałe gumowe cumowanie błotnika |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Rodzaj | w kształcie stożka |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Część | Zderzak portu |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Dozwolone OEM | Tak |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka okładzinowa, łańcuch itp |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Wielkość | niestandardowe |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Stożkowe gumowe błotniki Marine Dock 800H Stały system gumowych błotników do cumowania |
|---|---|
| Część | Zderzak łodzi dokującej |
| Aplikacja | Dok, port, nabrzeże, molo |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ABS, DNV, LR |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | DF-CRF600H Stożkowe gumowe błotniki Naturalna guma do łodzi morskich Dostosowane |
|---|---|
| Numer modelu | DF-CRF600H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Siła reakcji | 55kN do 3485kN |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki z gumy naturalnej PIANC2002 Ekologiczne bezpieczeństwo doków morskich |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |