| Nazwa produktu | 3,3 * 6,5 M Odbojnice morskie / cumownicze / portowe / portowe / promowe wypełnione pianką dla marin |
|---|---|
| Numer modelu | DF-3.3*6.5M |
| Materiał | EVA o wysokiej gęstości |
| Siła reakcji | 54 kN do 7353 kN |
| Absorpcja energii | 3,8KN-M do 7720KN-M |
| Nazwa produktu | Pianka o zamkniętych komórkach o dużej gęstości Dock Zawieszenie wypełnione pianką Odbojnica Ochrona |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach + poliuretan |
| Aplikacja | Cumowanie statku do statku, cumowanie statku do doku |
| Długość życia | 10-15 lat |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Tworzywo | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Typ | Cylindryczny |
| Nazwa produktu | 2,5 * 4,0 M Pływająca pianka z pianki o zamkniętych komórkach Ekologiczna elastyczność bezpieczeństw |
|---|---|
| Numer modelu | DF-2,5 * 4,0 M |
| Siła reakcji | 54kN do 7353kN |
| Pochłanianie energii | 3,8KN-M do 7720KN-M |
| OEM | Utrzymany |
| Nazwa produktu | 3,3 m * 6,5 m Morskie pływające błotniki wypełnione pianką ISO9001 Standardowy kołnierz HDG |
|---|---|
| Numer modelu | DF-3,3 m * 6,5 m |
| Typ | pływający błotnik |
| Siła reakcji | 54 kN do 7353 kN |
| Absorpcja energii | 3,8KN-M do 7720KN-M |
| Nazwa produktu | Poliuretanowa osłona Pływający błotnik piankowy 2,0 * 3,5M Bezpieczeństwo morskie dla portu dokujące |
|---|---|
| Numer modelu | DF-FF2.0*3.5M |
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach + poliuretan |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | 1,5 * 3,0 M pływający błotnik piankowy Granatowy szary odporny na zużycie pokrowiec z poliuretanu |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Część | Zderzak doku |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Kształt | cylindryczny |
| Nazwa produktu | Czarny kolor Marine Foam Fender Ocean Guard Boja Pływający dok Statki łodzi bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | DF-1500mm * 3000mm |
| Materiał | Pianka EVA o zamkniętych komórkach, poliuretan |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |