| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
|---|---|
| Nazwa produktu | Stożek typu Dock Gumowy błotnik DF1000H PIANC2002 Do ochrony statku łodzi |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Orzecznictwo | ISO9001, BV, ABS |
| Nazwa produktu | OEM Service Cone Gumowe błotniki Niestandardowe formowanie Heavy Duty Anti Aging Fender |
|---|---|
| Materiał | Naturalna guma przeciw starzeniu |
| Numer modelu | DF-CRF1000 |
| Kolor | czarny |
| Stosowanie | Przemysłowy amortyzator do cumowania |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wysokowydajny gumowy stożek błotnika dokującego typu SCN1600 do cumowania |
| Kolor | czarny |
| Wzrost | 1600 mm |
| Orzecznictwo | ISO9001, BV, ABS |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Dozwolone OEM | Tak |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka okładzinowa, łańcuch itp |
| Nazwa produktu | Odporne na zużycie błotniki stożkowe z naturalnej gumy PIANC 2002 Standard dla koi |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary ... itp |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore'a A |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Nazwa produktu | Poliuretanowa pianka flotacyjna wypełniona gumowym błotnikiem Marine Solid Marker Pływalność |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, skóra poliuretanowa |
| Długość życia | Ponad 8 lat |
| OEM i ODM | Dostępny |
| Inspekcja strony trzeciej | Utrzymany |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik piankowy Eva Błotnik z gumy poliuretanowej i polimocznika do łodzi morskich |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |