| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Cechy | Dobra stabilność i bezpieczeństwo |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Trwała guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Materiał | Najwyższej jakości kauczuk naturalny |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Nazwa produktu | NBR 70 V Typ Arch Gumowy błotnik Odporny na zużycie Marine Safety Dock Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary... itd. |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Słowo kluczowe | Ceny gumowych błotników |
| Użycie | Ochrona morza |
|---|---|
| Opakowanie | Paleta lub dostosowana |
| Cechy | Wysoka wartość E/RH, odporność na zużycie |
| Rodzaj | Błotnik koła |
| Kolor | czarny |