| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Tworzywo | NR |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Specyfikacja gumy | ASTM D2000, SAE J200 |
| Cechy | Wysoka wartość E/RH, odporność na zużycie |
| Pojemność | 10T-40T |
| Próbka | zgodnie z prośbą |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Typ | Cylindryczny |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Zastosowania | Terminal portowy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |