| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | czarny |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
| Zastosowanie | Zacumowanie statku |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Tworzywo | Guma naturalna na najwyższym poziomie |
| Nazwa produktu | Środki zabezpieczające poduszkę morską, morską i oceaniczną |
|---|---|
| Materiał | Pianka zamkniętokomórkowa, poliuretan |
| Rodzaj | Pływające skrzydła |
| Część | Zderzak dokujący |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | NBR |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Tworzywo | Eva i poliuretan |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Nazwa produktu | Statek morski Yokohama Pneumatyczny błotnik z naturalnego kauczuku z oponami i łańcuchami chroni sta |
|---|---|
| Średnica | 500 mm - 4500 mm |
| Długość | 1000 mm - 12 000 mm |
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | Trelleborg Shibata 600x1200 Cylindryczne gumowe odbiorniki dla zderzaków przybrzeżnych łodzi |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Włókiennicze z gumy |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny lub jako żądanie |
| Wewnętrzna średnica | 600mm |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Kolor | czarny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Logo | niestandardowe |