| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Świadectwa | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Wielkość | niestandardowe |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Błotnik STB |
| kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 200mm-1000mm |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe żeglarki rolkowe dla statków morskich PIANC2002 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Rodzaj | Wyrzutnik koła stałego |
| zainstalować | Wystawione narożniki |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Cechy | Łatwa instalacja i konserwacja |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Najwyższej klasy kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Gumowe żeglarze stożkowe Żeglarze statkowe Gumowe żeglarze duże statki kontenerowe |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |