| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Typ cylindra Gumowe błotniki holownika 600 * 300 Dostosowane do dziobu statku |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | cylindryczny |
| Długość życia | 18-20 lat |
| Nazwa produktu | Długotrwałe absorpcje energii PIANC 600*1200 Gumowe cylindryczne żeglarze morskie |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Zakres twardości | 20°-90° brzegu A |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Nazwa produktu | OEM Service Arch Gumowe odlewanie błotników Niestandardowy, wytrzymały, przeciwstarzeniowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | Przeciwstarzeniowy NR |
| Numer modelu | DF-V800 |
| Kolor | Wymagania klienta |
| rozmiar | Wymagania klienta |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe NBR / NR 1200H PIANC2002 Odporny na rozdarcie zderzak morski Dock |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ISO, SGS |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Orzecznictwo | PIANC, ABS, DNV |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
| Uszczelka | Gołe pakowanie, pakowanie ramek, pakowanie palet |
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | Światło |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Aplikacja | Port |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Fendery wypełnione pianą dla jednostek ochrony doków dla okrętów morskich/wojskowych/krążowych/tubow |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |