| Nazwa produktu | Certyfikat ISO17357 D3.3M Hydropneumatyczne błotniki łodzi podwodnej w kolorze czarnym przeciwwaga |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 1700mm-4500mm |
| Długość | 5500mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Cechy | Odporność na korozję, lekki |
| Funkcja | Absorpcja wstrząsu |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| nazwisko | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Instalacja | Łatwo. |
| opakowanie | Paleta lub dostosowana |
| Transport morski | Ekspresowe/Linie lotnicze/Drogą morską |
| Ugięcie | 52,5% - 55% |
| Nazwa produktu | Łuk gumowy błotnik Gruby czarny twardy materiał gumowy Płaski kauczuk naturalny NBR |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Rodzaj | Typ V |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Błotniki rolkowe PIANC i ISO Rolki amortyzujące NR / NBR Odporny na rozdarcie zderzak morski Dock |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | PIANC2002, HGT 2866-2016 |
| Certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Część | morska poduszka powietrzna |
|---|---|
| Drukowanie logo | Serdecznie witamy |
| Instalacja | Łatwo. |
| Długość życia | 15-20 lat |
| Zastosowanie | Dokowanie statków, port, molo |
| Ugięcie | 52,5%-55% |
|---|---|
| Długość życia | 15-20 lat |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Zastosowanie | Dokowanie statków, port, molo |
| Instalacja | Łatwo. |
| Cechy | Wodoodporny/Odporny na promieniowanie ultrafioletowe/Przeciwstarzeniowy |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Kolor | czarny |
| Konserwacja | Niskie |
| twardość | 20-90 Shore-A lub IRHD |