| Nazwa produktu | Kauczuk naturalny Niestandardowy łuk gumowy Fender V500H Ekologiczna elastyczność bezpieczeństwa |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Numer modelu | DF-V500H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| uszczelka | paleta |
| Nazwa produktu | Cylindryczne żeglarze żeglarskie żeglarze w dokach żeglarze ochronne statków |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C300 |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Standardowe cylindryczne błotniki morskie Dock gumowy zderzak do cumowania |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C300 |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Nazwa produktu | Standardowe cylindryczne błotniki morskie PIANC i ISO Heavy Duty Długa żywotność dla stacji dokujące |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1200 |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Dowolny kolor (najbardziej popularny jest czarny i szary) |
| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie PIANC2002 Dane techniczne Dozwolone przez OEM dokowanie i cumowanie |
|---|---|
| Materiał | Wysokowydajny NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C500 |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacje | Terminal portowy |