| Nazwa produktu | PIANC2002 Błotniki stałe typu D Błotniki z kauczuku naturalnego 500H do ochrony łodzi |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D500H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetnie |
| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie C600 Błotnik łodzi dokującej z naturalnej gumy do statków |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C600 |
| Siła reakcji | 44-1054KN |
| Pochłanianie energii | 1,5-584KN-M |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Standardowy gumowy błotnik V Typ 600H Kauczuk naturalny do cumowania łodzi morskich |
|---|---|
| Materiał | Wysoka gęstość NR |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Orzecznictwo | ISO, SGS |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Dane techniczne Błotniki typu D 500H Dostosowana ochrona buforu łodzi dokującej |
|---|---|
| Rodzaj | Naprawiono typ D |
| Twardość | 66 BrzegA |
| Średnica | 200-500H |
| Długość | 1000-2000L |
| Nazwa produktu | Wysokowydajna cylindryczna morska gumowa błotnik Marine Port Ship Boat |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C600 |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Nazwa produktu | PIANC Standardowe listwy błotników typu D Dostosowany wytrzymały przeciwstarzeniowy zderzak dokujący |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D400H |
| Standard | Pianka2002 |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Powierzchnia | Gładki lub wzór |
| Nazwa produktu | Good Shear Force Marine Dock Gumowy błotnik PIANC2002 Dock Port Berthing Bumper |
|---|---|
| Część | Marine, zderzak, dok |
| Specyfikacje | DF-V800H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Wysoka precyzja | 0,01 mm |
| Nazwa produktu | NBR 70 V Typ Arch Gumowy błotnik Odporny na zużycie Marine Safety Dock Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary... itd. |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| twardość | 20-90 Shore-A lub IRHD |
|---|---|
| Wydłużenie | ≥300% |
| Funkcja | Odbojnica |
| Rodzaj | cylindryczny |
| OEM | Witamy |
| Nazwa produktu | 100% Environmentalr V Type Fender 500H PIANC2002 Certyfikat ABS Port Berthing |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Orzecznictwo | ISO, SGS |