| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Praca | OEM lub ODM |
| Gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Cechy | Trwałe i solidne |
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Nazwa produktu | Dostosowany gumowy łuk gumowy Fender 900H Certyfikat ABS Port Berthing |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Orzecznictwo | ISO, SGS |
| Nazwa produktu | Heavy Duty Dock Gumowy błotnik D Kształt Typ Gumowy błotnik Miejsce do cumowania |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Rodzaj | Typ D |
| Standard | PIANKA 2014 |
| Żywotność | 20 lat |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki typu 300H D Czarny kolor Odporny na zużycie zderzak portu morskiego |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D300H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetny |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Słowo kluczowe | Ceny gumowych błotników |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Standardowy pływający błotnik piankowy 3,3 * 6,5 M Kolorowy zderzak do dokowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Rodzaj | Pływający błotnik |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Twardość | 75-95 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Trwałe użytkowanie Błotnik wypełniony pianką Eva o zamkniętych komórkach Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Materiał | Pianka EVA, poliuretan, sznurki nylonowe |
| Numer modelu | DF-2.0*3.5M |
| Technologia | Forma i wytłaczanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Odporny na ciepło łuk gumowy błotnik Ekologiczny kauczuk naturalny 300H do dokowania łodzi |
|---|---|
| Rodzaj | Typ łuku V |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Gęstość | 1,35~2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Nazwa produktu | Certyfikowane przez PIANC2002 cylindryczne błotniki morskie Heavy Duty Rubber D800 Berthing |
|---|---|
| Materiał | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Zakres twardości | 20°-90° brzeg A |