| Konserwacja | niski |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Opór | Wysoki |
| Elastyczność | Wysoki |
| Rozciągający | Wysoki |
| Nazwa produktu | ISO17357 Przewodnik Yokohama Błotniki 50kPa 4,5M Siatka do opon z naturalnej gumy |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik ISO17357-1: 2014 Standardowy zderzak portowy 3.3M Marine |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥18 |
| Ciśnienie początkowe | 80Kpa |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Funkcja | Elastyczna obsługa |
| Nazwa produktu | ISO17357 1:2014 Marine Yokohama Pneumatyczny gumowy błotnik Wysokiej jakości łodzie Statki |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o dużej gęstości |
| Standard | ISO17357, PIANK |
| certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | Półpodwodny podwodny pneumatyczny zatapialny morski gumowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Rozmiar | D * L--2,5 * 5,5 M |
| Ciśnienie robocze | 50 kPa |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Nazwa produktu | Błotniki Yokohama ISO17357 Specyfikacje z oponami lotniczymi do operacji STS |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Tworzywo | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Gwarancja | 24 miesiące |