| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Zastosowania | Terminal portowy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Zastosowania | Terminal portowy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Funkcja | Elastyczna obsługa |
| Nazwa produktu | Odbojnik pneumatyczny |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Standardowy | ISO 17357-1:2014, PIANC |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | NBR 800 Cone Gumowe błotniki Czarny kolor Marine Safety Dock Fender Odporny na zużycie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-CRF800H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Projekt | Rysunek celny |
| Nazwa produktu | H1000 Stożkowe gumowe błotniki Guma naturalna Odporny na zużycie zderzak do cumowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Kształt | Typ stożka |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik piankowy o dużej wytrzymałości 700x1500 PIACN Standard 100% środowiskowy |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU o dużej gęstości, skóra poliuretanowa |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Orzecznictwo | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Długość | 1000 mm-12000 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Ciśnienie robocze | 50 kPa lub 80 kPa |
| Nazwa produktu | Płynący Fender Piany Lekkie Piany Poduszek Fender Nadmuchany Foam Dock Guard |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Silindryczne Fenders Marine Systemy Fenders Barge Fenders Systemy Fenders Marine Docking |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |