| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Rozmiar | rozmiar niestandardowy |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Praca | OEM lub ODM |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Tworzywo | Guma naturalna na najwyższym poziomie |
| Ciśnienie | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Tworzywo | Wysokiej jakości NR |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zderzak dokujący |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | zawias |
| pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Praca | OEM lub ODM |
| Cechy | Trwałe i solidne |
| Gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe NBR / NR 1200H PIANC2002 Odporny na rozdarcie zderzak morski Dock |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ISO, SGS |