| Nazwa produktu | Gumowe błotniki typu 300H D Czarny kolor Odporny na zużycie zderzak portu morskiego |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D300H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetny |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Rozmiar | Rozmiar niestandardowy |
| Praca | OEM lub ODM |
| Cechy | Trwałe i solidne |
| nazwisko | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Instalacja | Łatwo. |
| opakowanie | Paleta lub dostosowana |
| Transport morski | Ekspresowe/Linie lotnicze/Drogą morską |
| Ugięcie | 52,5% - 55% |
| Nazwa produktu | PIANC2002 V Type Fender Marine V500H Zderzak dokujący Naprawiono gumowy błotnik Heavy Duty |
|---|---|
| Numer modelu | DF-V500H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Siła reakcji | 78kN do 1015kN |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Nazwa produktu | NBR 70 V Typ Arch Gumowy błotnik Odporny na zużycie Marine Safety Dock Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary... itd. |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Silindryczne systemy żeglarskie żeglarskie żeglarze dokujące żeglarze i żeglarze łodzi żeglarskie |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | Silindryczne Fenders Marine Systemy Fenders Barge Fenders Systemy Fenders Marine Docking |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |