| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Tworzywo | Guma naturalna na najwyższym poziomie |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Tworzywo | Guma naturalna na najwyższym poziomie |
| Ciśnienie | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Nazwa produktu | Certyfikat ISO17357 D3.3M Hydropneumatyczne błotniki łodzi podwodnej w kolorze czarnym przeciwwaga |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 1700mm-4500mm |
| Długość | 5500mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Błotniki łodzi podwodnej US Navy ISO17357-1: 2014 Naturalna guma Kolor czarny D4500 Odporność na roz |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej jakości |
| Standard | ISO17357, ISO9001 |
| Wymiary | 4,5*12,0 mln |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |
| Nazwa produktu | Okręt podwodny pneumatyczny typu Yokohama Fender Anti Collision Dostosowany |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowe, ogólne uzwojenie, przeciwdziałające starzeniu |
| Twardość | 60±10 Shore'a A |
| Nazwa produktu | Błotniki podwodne ISO17357 Kwalifikowane 50kPa 3,3 * 6,5M Bezpieczeństwo morskie pływające z zaworem |
|---|---|
| Standard | PIANKA, ISO17357-1:2014 |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Twardość | 50 ± 10 Shore A lub życzenie klienta |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | STS Operations Yokohama Błotniki Kauczuk naturalny 3,3M Norma ISO17357 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wzmocnienie | Przewód nylonowy |
| Osłona | Łańcuch opony netto |
| Zakres średnic | Od 0,5m do 4,5m |
| Nazwa produktu | 3,3 * 6,5 M pneumatyczne błotniki ISO 17357-1: 2014 Certyfikowany zawór bezpieczeństwa dla STS |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny wysokiego poziomu |
| Standard | PIANKA, ISO17357 |
| Kolor | czarny |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |
| Nazwa produktu | Błotniki Yokohama ISO17357-1: 2014 Przewodnik 3.3*6.5M Blok powietrzny typu CTN 50kPa |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |