| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Application | Dock |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Zalety | Dostosowana, oryginalna fabryka |
| Materiał | Najwyższej jakości kauczuk naturalny |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Materiał | Najwyższej jakości kauczuk naturalny |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Zalety | Dostosowana, oryginalna fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Długość | 1 ~ 12m |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Zalety | Dostosowana, oryginalna fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Nazwa produktu | Hydropneumatyczne błotniki okrętów podwodnych ISO17357-1: 2014 US Navy Standard z przeciwwagą |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Zastosowanie | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Ciśnienie | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Gwarancja | 36 miesięcy |