| Nazwa produktu | Custom Made Marine Floating Dock Fenders EVA Polimocznik Foam Fender Boat Ship |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Materiał | Pianka o dużej gęstości/powłoka polimocznikowa |
| Specyfikacja | 0,5 m-4,5 m Dia, 0,7 m-9 m L lub dostosowane |
| Certyfikat | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Tworzywo | Nbr |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Ciśnienie | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Instalacja | Łatwo. |
|---|---|
| Konserwacja | Niskie |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | Łuk |
| Materiał | Kauczuk |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Zatwierdzone ISO 17357 4,5 * 9,0M Yokohama Pływające błotniki Kauczuk naturalny typu CTN |
|---|---|
| Standard | PIANKA, ISO17357-1:2014 |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Twardość | 60 ± 10 Shore A lub życzenie klienta |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Ciśnienie | 50Kpa, 80Kpa |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Aplikacja | Port |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Typ | Cylindryczny |