| Waga | Światło |
|---|---|
| Elastyczność | Wysoki |
| Konserwacja | niski |
| temperatura | Wysoki |
| Instalacja | Łatwy |
| Rozciągający | Wysoki |
|---|---|
| Przetarcie | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | Czarny |
| Kompresja | Wysoki |
| pakiet | Paleta, rolka |
|---|---|
| Aplikacja | przemysłowy, motoryzacyjny, morski itp. |
| Ciśnienie rozrywające | 75-105 barów |
| Temperatura pracy | -40℃-80℃ |
| Standard | DIN, ASTM, JIS, GB itp. |
| Nazwa produktu | Doskonała konstrukcja Bezprecedensowa ochrona Błotniki Yokohama Cena/Rozmiar/Wymiary |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Wzmocnienie | Wielowarstwowa nylonowa tkanina na kord oponowy |
| Średnica | 0,5 m-4,5 m lub dostosowane |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki żeglarskie żeglarki gumowe żeglarki duże żeglarki żeglarskie |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 80 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Orzecznictwo | PIANC, ABS, DNV |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Tworzywo | NR |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | D370 Rolki amortyzujące Typ Błotniki rolkowe ISO9001 Elastyczny kauczuk naturalny NBR Klasa morska |
|---|---|
| Numer modelu | DF-CR20 |
| Rodzaj | Rolki amortyzujące |
| Standard | Pianka2002 |
| rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Solid Fixed Bumpers EVA Foam Filled Fenders for Marine Boats Dock |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, skóra poliuretanowa |
| Rodzaj | pływający błotnik |
| Średnica | 0,5-4,5 mln |
| Długość | 1.0m-12m |
| Nazwa produktu | Trelleborg Shibata 600x1200 Cylindryczne gumowe odbiorniki dla zderzaków przybrzeżnych łodzi |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Włókiennicze z gumy |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny lub jako żądanie |
| Wewnętrzna średnica | 600mm |