| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Zastosowania | Ochrona statków w dokach |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Rozmiar | dostosowane |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Słowo kluczowe | Ceny gumowych błotników |
| Technologia | Formowanie ekstruzyjne |
| Uszczelka | Gołe pakowanie, pakowanie ramek, pakowanie palet |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | Światło |
| Konserwacja | niski |
| Instalacja | Łatwy |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
| Uszczelka | Gołe pakowanie, pakowanie ramek, pakowanie palet |
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | Światło |
| Cechy | Dobra elastyczność i zginanie |
|---|---|
| Rodzaj | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Profesjonalny kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Gorąca sprzedaż Dock Roller Fender Corner Rubber Fender Wheel Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny zapobiegający starzeniu |
| Numer modelu | DF-D2550 |
| Rodzaj | Rodzaj rolki |
| zainstalować | Rogi i wejścia z zamkami |
| Materiał | Kauczuk |
|---|---|
| Kompresja | Wysoki |
| Waga | Światło |
| Kolor | czarny |
| Zakres temperatury | Szeroki |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Custom Made Marine Floating Dock Fenders EVA Polimocznik Foam Fender Boat Ship |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Materiał | Pianka o dużej gęstości/powłoka polimocznikowa |
| Specyfikacja | 0,5 m-4,5 m Dia, 0,7 m-9 m L lub dostosowane |
| Certyfikat | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |