| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| temperatury | -40 ℃ ~ 300 ℃ |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Numer modelu | HM-CMF58 |
| Pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Włókna |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Rodzaj | Włókna |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Wnioski | Terminal portowy |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Zastosowania | Terminal portowy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Dozwolone OEM | Tak |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Dozwolone OEM | Tak |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Aplikacje | Ochrona statków w dokach |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Twardość | 30-90 Brzeg |
| Nazwa produktu | Błotniki pneumatyczne ISO17357-1: 2014 Przewodnik 3,3 * 6,5 M Blok powietrzny typu CTN 50kPa |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiego poziomu |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |
| Nazwa produktu | Trwałe użytkowanie Błotnik wypełniony pianką Eva o zamkniętych komórkach Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Materiał | Pianka EVA, poliuretan, sznurki nylonowe |
| Numer modelu | DF-2.0*3.5M |
| Technologia | Forma i wytłaczanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |