| Nazwa produktu | Wyroby z gumy stożkowej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Siła reakcji | 52KN-5750KN |
| Nazwa produktu | Gumowe żagle do łodzi do ciężkich zadań Gumowe zderzaki |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarze morskie do ochrony przed zderzeniami Żeglarze morskie z gumy |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 50 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | Konik Gumowe Fenders Trwałe budownictwo Panel Fender Marine Wysoka odporność na uderzenia |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 100 mm do 3000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Włókna |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Rodzaj | Włókna |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Wnioski | Terminal portowy |
| Nazwa produktu | Włókna |
|---|---|
| Rodzaj | Włókna |
| Materiał | NBR |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Wnioski | Terminal portowy |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |