| Nazwa produktu | Statek na statek Yokohama Rubber Fender Boat Dock Pływający błotnik z oponą samolotu |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Stosowanie | STS, dok, port, nabrzeże |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Ciśnienie | 50Kpa, 80Kpa |
|---|---|
| Kształt | cylindryczny |
| Materiał | guma |
| Uszczelka | Gołe pakowanie, pakowanie ramek, pakowanie palet |
| Konserwacja | niski |
| Wytrzymałość na rozciąganie | Wysoki |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Kształt | cylindryczny |
| Konserwacja | Niski |
| Odporność chemiczna | Wysoki |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Długość | 1000 mm-12000 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Ciśnienie robocze | 50 kPa lub 80 kPa |
| Nazwa produktu | Statek morski Yokohama Pneumatyczny błotnik z naturalnego kauczuku z oponami i łańcuchami chroni sta |
|---|---|
| Średnica | 500 mm - 4500 mm |
| Długość | 1000 mm - 12 000 mm |
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | PU Foam Filled Fender Floating Buoyant Pneumatic Protection Vessel Dock |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, skóra poliuretanowa |
| Rodzaj | pływający błotnik |
| Część | Piankowe błotniki |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Nazwa produktu | Długotrwałe absorpcje energii PIANC 600*1200 Gumowe cylindryczne żeglarze morskie |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Zakres twardości | 20°-90° brzegu A |
| Cechy | Ochrona przed uderzeniami, trwałość |
|---|---|
| Rodzaj | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokowydajna guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |