| Nazwa produktu | Skuteczna ochrona Cylindryczne odbojnice morskie zapewniają niezawodną ochronę linii brzegowej |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | Granatowo-szare zderzaki Yokohama Części błotników Kołnierz ocynkowany ogniowo |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥18 |
| Ciśnienie początkowe | 80 kpa |
| Nazwa produktu | Pływające błotniki Yokohama ISO17357 Kwalifikowana odporność na rozdarcie 50 kPa 3,3 * 6,5 M |
|---|---|
| Standard | PIANKA, ISO17357-1:2014 |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Twardość | 60 ± 10 Shore A lub życzenie klienta |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie PIANC2002 Standardowa ekonomiczna absorpcja wysokiej energii |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | 20-90 Shore-A lub IRHD |
| próbki | Swobodnie dostarczane |
| Funkcja | Wodoodporny/odporny na promieniowanie ultrafioletowe/przeciw starzeniu |
| Ciśnienie | Wysoki |
|---|---|
| Kształt | cylinder |
| Materiał | guma |
| Korozja | niski |
| Trwałość | długie |
| Nazwa produktu | Trwałe użytkowanie Błotnik wypełniony pianką Eva o zamkniętych komórkach Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Materiał | Pianka EVA, poliuretan, sznurki nylonowe |
| Numer modelu | DF-2.0*3.5M |
| Technologia | Forma i wytłaczanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Yokohama Type Pneumatic Marine Floating Fender Marine Boat Ship Parts |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Absorpcja energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Gęstość | Jako wymagane |
|---|---|
| Kształt | V kształt |
| Szerokość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Materiał | EVA i poliuretanu |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Materiał | EVA i poliuretanu |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Cechy | Łatwy w instalacji i obsłudze Lekki |