| Nazwa produktu | Cylindryczne żeglarze zwiększają bezpieczeństwo żeglugi |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | Cylindryczne odbojnice morskie zwiększają bezpieczeństwo i ochronę morską |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Usługa | OEM lub ODM |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Nazwa produktu | Błotniki z naturalnej gumy typu D 300H Heavy Duty Marine Large Wharf Ships |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Metoda produkcji | Wulkanizowane |
| Standard | Pianka2002 |
| Nazwa produktu | ISO17357 i PIANC2002 Błotniki pneumatyczne 3,3 * 6,5 M Zawór bezpieczeństwa typu CTN 50kPa |
|---|---|
| Materiał | Opłacalny kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357, ISO9001 |
| Część | Błotnik STS |
| Certyfikat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Nazwa produktu | DF-V600H V Typ Błotnik do cumowania łodzi morskich Dostosowany odporny na zużycie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Numer modelu | DF-V600H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Projekt | Rysunek celny |
| Nazwa produktu | Błotniki do łodzi morskich typu D Dostosowane doki dokujące D200H o wysokiej absorpcji energii |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D200H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetny |
| Nazwa produktu | Custom Made Marine Floating Dock Fenders EVA Polimocznik Foam Fender Boat Ship |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Materiał | Pianka o dużej gęstości/powłoka polimocznikowa |
| Specyfikacja | 0,5 m-4,5 m Dia, 0,7 m-9 m L lub dostosowane |
| Certyfikat | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |
| Ciśnienie | Wysoki |
|---|---|
| Materiał | guma |
| temperatura | Wysoki |
| Kolor | różnorodny |
| Przetarcie | niski |
| Nazwa produktu | Dane techniczne PIANC2002 Błotniki rolkowe D1980 Kolorowe dostosowane do bufora dokowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | NR/NBR/SBR o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Naprawiono błotnik koła |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |