| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Usługa | OEM lub ODM |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Cechy | Trwałe i wytrzymałe |
| Nazwa produktu | Błotniki Yokohama ISO17357-1: 2014 Przewodnik 3.3*6.5M Blok powietrzny typu CTN 50kPa |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Dock Sea Guard Pływający błotnik piankowy Kolorowy PU EVA Marine Floating 1500 * 3000mm |
|---|---|
| Wewnętrzny | Zamknięta pianka EVA |
| Wzmocnienie | Tkanina z nylonowego sznurka |
| POKRYWA | Poliuretan, PU |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Nazwa produktu | Fabryka błotników do łodzi podwodnych 3,3 x 6,5 m Pneumatyczna półka z kauczuku naturalnego |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej klasy |
| Standardowy | ISO17357, ISO9001 |
| Wymiary | 4,5*12,0M |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Tworzywo | Eva i poliuretan |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Nazwa produktu | Certyfikowane przez PIANC2002 cylindryczne błotniki morskie Heavy Duty Rubber D800 Berthing |
|---|---|
| Materiał | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Zakres twardości | 20°-90° brzeg A |
| Kształt | cylinder |
|---|---|
| Uderzenie | Wysoki |
| Materiał | Kauczuk |
| Wielkość | różne |
| Ciśnienie | Wysoki |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Standardowe błotniki Yokohama 80kPa Operacje STS 3,3*6,5M |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny wysokiego poziomu |
| Standard | PIANKA, ISO17357 |
| Kolor | czarny |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |