| Cechy | Doskonała amortyzacja |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wytrzymała guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Wysoka zdolność pochłaniania energii |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Odporny kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Usługa | OEM lub ODM |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Nazwa produktu | D Typowe osłony dla efektywnej i niezawodnej ochrony doków morskich |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D500H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Usługa | OEM lub ODM |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Cechy | Trwałe i wytrzymałe |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Rozmiar | rozmiar niestandardowy |
| Praca | OEM lub ODM |
| Cechy | Trwałe i solidne |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wytrzymała guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Okręt podwodny pneumatyczny typu Yokohama Fender Anti Collision Dostosowany |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowe, ogólne uzwojenie, przeciwdziałające starzeniu |
| Twardość | 60±10 Shore'a A |