| Nazwa produktu | Włókna |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Rodzaj | Włókna |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Wnioski | Terminal portowy |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Tworzywo | Eva i poliuretan |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Numer modelu | 2,0 * 3,5 m |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wzmocnienie | Spiralny drut o wysokiej wytrzymałości |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa produktu | Środki zabezpieczające poduszkę morską, morską i oceaniczną |
|---|---|
| Materiał | Pianka zamkniętokomórkowa, poliuretan |
| Rodzaj | Pływające skrzydła |
| Część | Zderzak dokujący |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Cechy | Doskonała odporność na uderzenia |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Płynący Fender Piany Lekkie Piany Poduszek Fender Nadmuchany Foam Dock Guard |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Zastosowanie | Morski |
|---|---|
| Powierzchnia | Gładki |
| Kształt | V kształt |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Gęstość | Jako wymagane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Nazwa produktu | Arche V Gumowy Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Proces produkcji | Formowanie, Cięcie |
| Wysokość | 200mm-1000mm |
| Długość | 1000mm-3500mm |