| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Orzecznictwo | PIANC, ABS, DNV |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Funkcja | Elastyczna obsługa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Funkcja | Doskonała stabilność pozioma |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Dozwolone OEM | Tak |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Aplikacja | Port |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Ciśnienie | 50Kpa, 80Kpa |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Cechy | Materiały przyjazne dla środowiska |
| Nazwa produktu | Niezawodne cylindryczne żeglarze żeglarskie żeglarze holownicze żeglarze żeglarze gumowe |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C500 |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| rozciąganie | ≥300% |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Funkcja | Doskonała stabilność pozioma |
| Nazwa produktu | Wysokowydajne cylindryczne odbojnice morskie Odbojniki zderzaków dokowych |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 70 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |