| Nazwa produktu | Innowacyjne Fendery typu D Fendery stożkowe Fendery łukowe Fendery komórkowe Fendery gumkowe Fendery |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D500H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | 50 kpa Odbojnik do łodzi podwodnych Hydropneumatyczny gumowy odbojnik do łodzi podwodnej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej klasy |
| Standardowy | ISO17357, ISO9001 |
| Wymiary | 4,5*12,0M |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa |
| Nazwa produktu | Dok pneumatyczny gumowy błotnik do cumowania łodzi z łańcuchem i oponą |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| długość | 500mm-12000mm |
| Cechy | Doskonała odporność na uderzenia |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Błotnik typu V |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Aplikacja | Port |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Nazwa produktu | Chiny stożkowe żeglarze gumowe żeglarze gumowe doce żeglarze morskie żeglarze gumowe |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 1000 mm do 3000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Fabryka w Chinach Gumowe błotniki w kształcie stożka Stożkowe gumowe zderzaki |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 100mm do 5000mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |