| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Zastosowania | Ochrona statków w dokach |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Twardość | 30-90 Brzeg |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Nazwa produktu | Materiały morskie Wing Gumowe błotniki GD Typ SGS Certyfikat Dock Zderzak łodzi |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny / SBR |
| Twardość | 45-95 brzeg A |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Temperatura | -60 ~ 350 ℃ |
| Nazwa produktu | Śruby morskie/statek/statek/progowy/progowy |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Materiał | Poliuretan, EVA itp |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy lub według wymagań klienta |
| Średnica | 700-3300 mm lub wielkość dostosowana |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | dostosowane |
| Twardość | 30-90 Brzeg |
| Kolor | Czarny, szary, dostosowany |
| Nazwa produktu | Certyfikat PIANC2002 Błotniki do holowników typu W Fender Odporność na rozdarcie z naturalnej gumy |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary... itd. |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Aplikacja | cumowanie |
|---|---|
| pakiet | Paleta lub zgodnie z wymaganiami |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Application | Mooring |
|---|---|
| Package | Pallet Or As Required |
| Size | Customized |
| Certificate | ISO 9001 |
| MOQ | 1 sztukę |