| Nazwa produktu | H1000 Stożkowe gumowe błotniki Guma naturalna Odporny na zużycie zderzak do cumowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Kształt | Typ stożka |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Dock zderzak rolkowy Błotniki PIANC2002 Standardowy błotnik do kół morskich do narożników |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Rodzaj | Naprawiono błotnik koła |
| zainstalować | Odsłonięte rogi |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| pakiet | Paleta, rolka |
|---|---|
| Aplikacja | przemysłowy, motoryzacyjny, morski itp. |
| Ciśnienie rozrywające | 75-105 barów |
| Temperatura pracy | -40℃-80℃ |
| Standard | DIN, ASTM, JIS, GB itp. |
| Nazwa produktu | Certyfikowane przez PIANC2002 cylindryczne błotniki morskie Heavy Duty Rubber D800 Berthing |
|---|---|
| Materiał | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Zakres twardości | 20°-90° brzeg A |
| Wewnętrzna średnica | 2,5 mm-25 mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | SR, gładka |
| Standard | DIN, ASTM, JIS, GB itp. |
| Średnica zewnętrzna | 3,0 mm-30 mm |
| Temperatura pracy | -40℃-80℃ |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe błotniki rolkowe Rolki poduszkowe DF-CR10 Dostosowany zderzak do doków morskich PIANC2002 |
|---|---|
| Numer modelu | DF-CR10 |
| Rodzaj | Rolki amortyzujące |
| rozmiar | Dostosowane |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie PIANC2002 Dane techniczne Dozwolone przez OEM dokowanie i cumowanie |
|---|---|
| Materiał | Wysokowydajny NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C500 |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Wydłużenie | ≥300% |
| pakiet | Paleta lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Port załadunku | Qingdao, Chiny |
| Aplikacja | cumowanie |
| Aplikacja | przemysłowy, motoryzacyjny, morski itp. |
|---|---|
| Termin płatności | T/T, akredytywy, Paypal |
| Temperatura pracy | -40℃-80℃ |
| Standard | DIN, ASTM, JIS, GB itp. |
| Średnica zewnętrzna | 3,0 mm-30 mm |
| pakiet | Paleta, rolka |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 3,0 mm-30 mm |
| Standard | DIN, ASTM, JIS, GB itp. |
| Termin płatności | T/T, akredytywy, Paypal |
| Ciśnienie robocze | 15-21 barów |